Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs Jānis Vitenbergs (KPV LV) šodien tiksies ar slēgtā restorāna "Kinfield" īpašnieci Kristīni Rožkalni, aģentūru LETA informēja parlamenta Preses dienestā.


"Iepazīstoties ar gadījumu, kurā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīcība ir bijusi par pamatu restorāna "Kinfield" slēgšanai, rodas jautājums, vai valsts ar šādu rīcību nemazina iedzīvotāju interesi nodarboties ar uzņēmējdarbību? Īpaši jauno cilvēku, kuri ir gatavi riskēt un vēlas īstenot savas idejas," pauda Vitenbergs.

Politiķis norādīja, ka viņam kā Tautsaimniecības komisijas priekšsēdētājam ir svarīgi rast atbildi uz jautājumu, vai tiešām VID sniegtā informācija ir patiesa.

Tikšanās laikā Tautsaimniecības komisijas priekšsēdētājs ar restorāna "Kinfield" īpašnieci pārrunās radušos situāciju, lai meklētu risinājumu, kā izvairīties no līdzīgiem gadījumiem nākotnē.

Iepriekš publiski ir izskanējusi informācija par restorāna "Kinfield" slēgšanu, par ko tā īpašniece informēja sociālajā tīklā "Facebook", norādot, ka iemesls biznesa slēgšanai ir bijusi VID rīcība.

leta.lv